Profesionální cyklisté, kteří pomáhají komunitě

ČeskOOkolo Vám přináší skupina cyklistických nadšenů!

Drazí cyklisté, jmenuji se Filippo. Jsem původně z Itálie, ale už dlouhou dobu žiji v Česku. Na mé cestě napříč Evropou jsem se zamiloval do své ženy a české země. Přestěhoval jsem se a už před deseti lety jsem založil první outdoorovou cyklistickou agenturu v Česku. Začali jsme s horskými, silničními a trekovými výlety kolem Prahy, a pár let nato jsme rozjeli vícedenní výlety po celém světě.

Od roku 2011, kdy jsme začali, to byla skvělá jízda dokud nepřišel… koronavirus. Jako každý v turistické branži jsme i my byli těžce zasaženi, ale vzali jsme to statečně a nečekali jsme, dokud se svět nevrátí do normálu. Rozhodli jsme se využít čas, který jsme měli, a pustili jsme se do projektu, který jsme už velmi dlouho chtěli rozjet. Využít naše znalosti a vytvořit něco úžasného pro lokální cyklisty. Tak vzniklo ČeskOOkolo. Já a Denisa a náš tým jsme projeli každý centimetr naší země a jsme velmi pyšní, že můžeme naše znalosti předat vám.

Užijte si výlet!

ČeskOOkolo HQ

ČeskOOkolo sídlí v obchodě BIKO Adventures. Tam můžete zjistit veškeré informace a pořídit vše, co potřebujete k vašemu výletu: mapy, brožury, známky, návody, trička apod.

 

  • Vratislavova 58/3, 12800 Praha
  • info@ceskookolo.cz
  • Otevírací hodiny: od května do září každý den kromě pondělí 9:00 - 13:00 | 15:00 - 19:00

Napište nám